cz | eng
home >
aktuality
26-09 | FOR ARCH 2016
Vážení, děkujeme Vám za návštěvu naší expozice na výstavě For Arch. Těší nás, že jsme se s Vámi i letos mohli podělit o naše novinky. Velmi si ceníme Vašeho zájmu nejen o výrobky firmy sawing, ale i o firmu samotnou.
05-10 | FOR INTERIOR 2015
Děkujeme za projevený zájem o naše výrobky na výstavě FOR ARCH A FOR INTERIOR Expozici z výstav můžete shlédnout na našich stránkách - REFERENCE - VÝSTAVY.
Pokud plánujete návštěvnu naší vzorkovny, nezapomeňte si prosím domluvit osobní schůzku, abychom se vám mohli maximálně věnovat.

Těšíme se na Vaši návštěvu!
kolektiv firmy sawing
15-09 | FOR ARCH 2015
Vážení zákazníci
Rok se s rokem sešel a my bychom Vás rádi pozvali do Letňan na výstavu For Arch
(hala 5C6).
Tento rok jsme si pro Vás opět připravili několik novinek a jak jinak než z DUBU.
Čím letos překvapit? Rozhodli jsme se náš sortiment rozšířit o bezpečnostní dubové vchodové dveře. Díky ručnímu zpracování kvalitního masivu i nevšední povrchové úpravě působí odvážně a unikátně.
Elegantní a nadčasové spojení přírodního dubu a černého fenixu, to je kuchyň Patio . Sestavu jsme doplnili ostrůvkem v nevšední kombinaci tmavý dub, nerez a strohý plech. Tato část expozice budí velkou pozornost a není divu, je zcela odlišná - moderní i stylová.
Výstava se koná každý den od 10.00 do 17.00 až do soboty 19.9. 2015.

Těšíme se na Vaši návštěvu
kolektiv firmy sawing

Vstupenku na výstavu FOR ARCH si můžete stáhnout zde.:
Vstupenka ke stažení FOR ARCH
27-03 | NÁVRH INTERIÉRU
Společnou diskusí zjistíme Vaše požadavky, zvyklosti při vaření, nároky na domácí spotřebiče, představy o designu kuchyně, barevnosti a použitém materiálu. Navrhneme Vám kuchyň na míru do posledního detailu, která bude v plné míře splňovat Vaše požadavky a potřeby, jak z hlediska designu tak praktičnosti. Zpracování návrhu je placenou službou. Poplatek za zpracování projektu kuchyně je nezávaznou zálohou na dodávku kuchyně. V případě, že se objednávka zrealizuje odečítáme tuto částku z celkové ceny kuchyně. Prohlédněte sei jednu z našich posledních realizací
16-01 | EXTRA ŠIROKÁ PRKNA GRANDE
Rádi bychom Vám představili novou řadu dubové podlahy GRANDE 16 v délkách prken až 3000 mm a v šířkách 220-300 mm.
Velkolepý rozměr prkna tak zvýrazňuje přírodní charakter, strukturu a kresbu dřeva. Ideální volba do moderních interiérů.
12-09 | FOR INTERIOR 2014, FOR GASTRO A HOTEL

Srdečně Vás zveme k návštěvě naší expozice na výstavě FOR INTERIOR,GASTRO, HOTEL která se uskuteční na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech ve dnech 25.-28.9.2014.

Přijďte si prohlédnout kompletní sortiment interiérových dveří a celodřevěných podlah. Představíme Vám také nový model kuchyně Patio v provedení surový plech a přírodní dub. Naši expozici naleznete v hale 6 stánek A23.

  Vstupenka ke stažení FOR INTERIOR, FOR GASTRO, HOTEL 2014

Těšíme se na setkání s Vámi
kolektiv společnosti sawing spol.s.r.o.
22-01 | výstava WINDOOR expo 2014
výstaviště Praha Holešovice
Rádi bychom Vás pozvali na výstavu WINDOOR expo, která se koná na výstavišti Praha - Holešovice od 6-9.2.2014.
Představíme Vám kompletní sortiment interiérových dveří a celodřevěných podlah. Naši expozici naleznete v levém křídle průmyslového paláce - LK57.

Těšíme se na Vaši návštěvu.
18-11 | řada PATIO
Dveře a podlaha z masivního dubového dřeva. Celkový dojem dotváří speciální povrchová úprava imitující patinu stoletého dřeva
25-09 | FOR ARCH 2013
Děkujeme za návštěvu naší expozice na výstavě FOR ARCH.
Copyright © 2012-2018 SAWING s.r.o. | interiéry