cz | eng

Profil firmy

Společnost SAWING s.r.o. se specializuje na individuální zakázkovou výrobu interiérového zařízení jako jsou celodřevěné podlahy, dveře, schody, nábytek a kuchyně.

Základní filosofií naší firmy je nabídnout svým zákazníkům individuální přístup a poskytnout jim co nejkomplexnější služby v oblasti řešení interiérů.

Úzce spolupracujeme s architekty a designéry což umožňuje realizovat interiéry nebo jejich části dle vašich představ a požadavků.

Díky dlouholetým zkušenostem s realizací mnoha interiérů jsme jsme schopni uspokojit každého zákazníka a kompletně vybavit jakýkoliv interiér a to jak v moderním tak i stylovém designu. Společnost SAWING interiéry vám poskytne své služby v realizaci jak privátních tak komerčních interiérů.

Ve svém portfoliu realizovaných zakázek máme řadu komerčních interiérů hotelů, penzionů, restaurací a ostatních. Věříme, že výsledkem naší vzájemné spolupráce bude interiér podle Vašich osobitých představ a přání.

Aktuality

26-09 | FOR ARCH 2018
Vážení, děkujeme Vám za návštěvu naší expozice na výstavě For Arch. Těší nás, že jsme se s Vámi i letos mohli podělit o naše novinky. Velmi si ceníme Vašeho zájmu nejen o výrobky firmy sawing, ale i o firmu samotnou.
> VÍCE
Copyright © 2012-2019 SAWING s.r.o. | interiéry