cz | eng

Profil firmy

Společnost SAWING s.r.o. se specializuje na individuální zakázkovou výrobu interiérového zařízení jako jsou celodřevěné podlahy, dveře, schody, nábytek a kuchyně.

Základní filosofií naší firmy je nabídnout svým zákazníkům individuální přístup a poskytnout jim co nejkomplexnější služby v oblasti řešení interiérů.

Úzce spolupracujeme s architekty a designéry což umožňuje realizovat interiéry nebo jejich části dle vašich představ a požadavků.

Díky dlouholetým zkušenostem s realizací mnoha interiérů jsme jsme schopni uspokojit každého zákazníka a kompletně vybavit jakýkoliv interiér a to jak v moderním tak i stylovém designu. Společnost SAWING interiéry vám poskytne své služby v realizaci jak privátních tak komerčních interiérů.

Ve svém portfoliu realizovaných zakázek máme řadu komerčních interiérů hotelů, penzionů, restaurací a ostatních. Věříme, že výsledkem naší vzájemné spolupráce bude interiér podle Vašich osobitých představ a přání.

Aktuality

05-10 | FOR INTERIOR 2015
Děkujeme za projevený zájem o naše výrobky na výstavě FOR ARCH A FOR INTERIOR Expozici z výstav můžete shlédnout na našich stránkách - REFERENCE - VÝSTAVY.
Pokud plánujete návštěvnu naší vzorkovny, nezapomeňte si prosím domluvit osobní schůzku, abychom se vám mohli maximálně věnovat.

Těšíme se na Vaši návštěvu!
kolektiv firmy sawing
> VÍCE
Copyright © 2012-2016 SAWING s.r.o. | interiéry