cz | eng
home >
Podlahy
Vyrábíme dubové dřevěné podlahy na zakázku. Dub není módní trend, je to krásná a nadčasová dřevina, která nás doprovází už po mnoho generací. Dokonalá kombinace estetiky, funkčnosti a komfortu. Dubová podlaha vnáší do celého interiéru nezaměnitelnou atmosféru a vytváří tak příjemné prostředí pro Vaše bydlení.

Dub, který používáme k výrobě podlah pochází výhradně z českých lesů.

Podlahy jsou vyráběny moderní technologií v prvotřídní kvalitě. Lze je použít jak v bytovém interiéru, tak v komerčních prostorách hotelů, penzionů, restaurací, obchodů, kanceláří či sportovních halách. Pro svou kvalitu a odolnost jsou dřevěné podlahy v poslední době stále oblíbenější.

Dřevo jako materiál má pozitivní vliv na klima místnosti tím, že napomáhá vyrovnávat vzdušnou vlhkost v daném prostředí. Jistě nezanedbatelnou předností celodřevěných podlah je možnost několikanásobné renovace povrchové úpravy bez porušení stability a vlastností renovované podlahy. Z tohoto důvodu mají celodřevěné podlahy vysokou užitnou hodnotu a budou Vám zpříjemňovat život po celou dobu jejich užívání.

Pečlivě vybíráme zajímavé oleje od renomovaných výrobců, které zvýrazní specifickou kresbu dubu a při doteku ponechávají příjemný hebký pocit. Další výhodou je velmi snadná lokální oprava v případě poškození a snadná údržba. Olej je přírodní materiál a ve spojení s dřevěnou podlahou dotváří velmi působivý obraz celého interiéru.

Jsme přesvědčeni, že každý zákazník si u nás vybere tu "svojí ideální podlahu". Nabízíme jak klasické prkenné podlahy z masivu a vícevrstvém provedení s vrchní nášlapnou vrstvou o tl. 4 mm, tak různé další produkty, jako jsou parketové vzory, čtverce, mozaiky a jiné speciality. Povrchy dřevěné podlahy nabízíme hladké, drásané, kartáčované nebo silně mechanicky zestařené (řada PATIO)

V poslední době jsou oblíbená široká prkna. U nás nejste limitováni daným rozměrem, vyrábíme prkna až do šíře 300 mm (řada GRANDE). Velmi originálním řešením je mix šířek jednotlivých prken.

VÍCEVRTSVÉ provedení dubové podlahy je vhodně pro podlahové vytápění.

Systém pokládky je celoplošný. Každé prkno se lepí zvlášť systémem pero-drážka celoplošně na rovný, tvrdý a pevný podklad.
U prken vřele doporučujeme fázi (tzv. přiznanou spáru), která skryje případné nechtěné mezery, které mohou nastat vlivem kolísání teploty a vlhkosti
v místnosti.

Ve fotogalerii se můžete inspirovat již zrealizovanými interiéry. Doporučujeme navštívit naši vzorkovnu, kde pro Vás máme připraveny vzorky oblíbených odstínů i různých povrchových úprav. Jsme schopni vyhovět i požadavku na konkrétní barvu.
Copyright © 2012-2020 SAWING s.r.o. | interiéry