cz | eng
home >
Podlahy
Nabízíme nadčasové podlahy, které dokonale kombinují estetiku, funkčnost, komfort a vytvářejí tak příjemné prostředí. Celodřevěné podlahy nechávají vyniknout přirozené kráse dřeva a vnáší tak do celého interiéru nezaměnitelnou atmosféru.

Podlahy jsou vyráběny moderní technologii v prvotřídní kvalitě. Lze je použít jak v bytovém interiéru tak v komerčních prostorách hotelů, penzionů, restaurací, obchodů, kanceláří, sportovních halách i ve výrobních halách lehkého průmyslu. Pro svou kvalitu a odolnost jsou dřevěné podlahy v poslední
době stále oblíbenější.

Dřevo jako materiál má pozitivní vliv na klima místnosti, tím že napomáhá vyrovnávat vzdušnost vlhkost v daném prostředí..
Jistě nezanedbatelnou předností celodřevěných podlah je možnost několikanásobné renovace povrchové úpravy bez porušení stability a vlastností renovované podlahy. Z tohoto důvodu mají celodřevěné podlahy vysokou užitnou hodnotu a budou Vám zpříjemňovat život po celou dobu jejich užívání.

Dřevěné podlahy umožňují snadnou údržbu. Kvalitu povrchové úpravy určují pečlivě zvolené materiály dodávané od renovovaných výrobců laků a olejů.
Jako nejefektivnější se ukazuje povrchová úprava olejováním. Kvalitou povrchu se značně liší od podlah lakovaných a dává tak možnost vyniknout
přirozené kráse dřeva a je snadno opravitelná i při lokálním poškození. Olej je přírodní materiál a ve spojení s dřevěnou podlahou dotváří velmi působivý obraz celého interiéru.

Jsme přesvědčeni, že každý zákazník si u nás vybere tu "svojí ideální podlahu". Nabízíme jak klasické prkenné podlahy z masivu a vícevrstvém provedení s vrchní nášlapnou vrstvou v požadované dřevině tak různé další produkty jako jsou parketové vzory, čtverce, mozaiky a jiné speciality. Povrchy dřevěné podlahy nabízíme hladké, drásané, kartáčované nebo silně mechanicky zestaršenné.

Systém pokládky je celoplošný. Každé prkno se lepí zvlášť systémem pero-drážka celoplošně na rovný, tvrdý a pevný podklad.
U prken vřele doporučujeme fázi (tzv. přiznanou spáru), protože širší dřevěné dílce mají větší tendenci k sesychání. Přiznaná spára tak skryje případné nechtěné mezery, které mohou nastat vlivem kolísání teploty a vlhkosti v místnosti.
V naší nabídce nechybí ani populární vinylové podlahy...

Ceníky celodřevěných podlah Vám rádi zašleme na vyžádání...
Copyright © 2012-2019 SAWING s.r.o. | interiéry